Internet a PC

PC hry

 

 

War Leaders Válečnou real-time strategii War Leaders: Clash Of Nations na styl hry Total War, vydala dnes grupa Razor1911.

War Leaders je nejucelenější hrou z druhé světové války, Jedná se o jedinečnou kombinaci manažeru a RTS, která dává hraní zcela nový rozměr a nádherná 3D grafika přináší nevídané vizuální efekty jak v rozhraní manažeru, tak i u RTS. Hra obsahuje 200 různých map pro RTS; některé představují skutečná historická bojiště a hlavní města s typickými dominantami (např. Eiffelova věž, washingtonský Capitol apod.) a v různých etapách hry se objevují i skuteční váleční vůdci, generálové a hrdinové.

 

 

The Lord of the Rings ConquestGrupa Razor1911 připravila další očekávaný herní titul tohoto měsíce a to akční The Lord of the Rings: Conquest. Samozřejmostí je přibalený crack, ale také keygen.

The Lord of the Rings: Conquest od vývojářů z Pandemic by měl být duchovní nástupce StarWars: Battlefront, ve kterém dostaneme možnost skočit do kterékoliv bitvy viděné ve filmu + několika dalších bonusových klání, zřejmě z prvního věku Středozemě. Ve hře budete moci ovládat mnoho známých postav a bojovat s nimi v urputných bitvách. Vývojáři zatím poukazují na „temnou stranu“, kde budou k dispozici jeskynní trollové, olifanti, démon Balrog, ale i sám velký šéf Sauron. Žádoucí je pochopitelně i zpráva o multiplayeru, který nabídne zábavu (pouze?) osmi hráčům v klasické bitvě a čtyřem v kooperativním procházení hlavní dějové linie. Tedy, kampaně budou k dispozici dvě, ta oficiální a pak alternativní zaměřená na to, kdyby se Frodovi nepodařilo prsten moci zničit a ujal se jej jeho majitel Sauron. Ať už si vyberete jakkoliv, vývojáři slibují skutečně hutnou porci bitev, kdy se na obrazovce bude míhat vždy alespoň 150 postav.

 

Legendární grupa Razor1911 se na chvíli probudila ze zimního spánku a servíruje nám velkého konkurenta série Grand Theft Auto, Saint’s Row 2! Hra je zbavena všech ochran a k jejímu spuštění není potřeba steam.

Jediný skutečný pokořitel Grand Theft Auto se vrací v druhém dílu s motorkami, loděmi i vrtulníky. Uplynulo několik let, městský gang Saints ztratil svoji těžce vydobytou autoritu a v místě jeho dřívějšího sídla mezitím vyrostly mrakodrapy a luxusní čtvrť pro snoby. Místem dění hry bude i tentokrát jen fiktivní městečko Stilwater, představující fúzi architektonických prvků a památek Chicaga, St. Louis a San Francisca. Vývojáři raději vsadili na rozšíření stávajících lokací namísto modelování úplně nové metropole, prý však ne kvůli lenosti, nýbrž kvůli příběhové lince. Vrátí se také mini-hry, během nichž budete mít podobně jako v jedničce za úkol způsobit obrovské dopravní kolize, ničit soukromý majetek či rozličně porušovat zákon. Se všemi těmito přestupky a ubližováním na zdraví souvisí také zlepšená umělá inteligence policie. Té však budete moci zdrhnout pomocí několika nových dopravních prostředků: na motorce, v monster trucku, letadlu, helikoptéře či na lodi. Rozšíření hry na vodu a do vzduchu se významně odrazí i v příběhu. Celou singleplayerovou kampaní budete moci navíc projít kooperativně ve dvou lidech online včetně misí, v nichž oba pojedete v jednom vozidle (jeden řídí, druhý střílí). Podstatných změn má doznat také mód Versus, zcela odlišný tomu z prvního dílu: v jeho rámci budete plnit mise a účastnit se i jiných aktivit.

 

 

Zhruba dvě hodiny po tom co se na scéně objevila CLONEDVD verze nového slibně vypadajícího akčního RPG Rise of the Argonauts od grupy PROCYON, už nám grupa RELOADED servíruje verzi s prolomenou ochranou Securom.

Akční RPG, které vás přenese do starověkého bájného Řecka. V atraktivním prostředí, jako vystřiženým přímo z bájí, budete ovládat skupinku hrdinů v čele s Iásonem, Atlantou a Herkulem, jež čeká srážka se samotnými bohy Olympu. Ve hře vystřídáte různá prostředí, od džungle a hustých lesů až po rozměrné města, přičemž ve všech na vás budou čekat hordy nepřátel bažících po vaší hlavě. Ke zdárnému překonání všech protivníků vám pak budou sloužit nejen dobové zbraně, ale i zvláštní schopnosti, které jsou specifické pro každý charakter.

 

 

GTA IVPo několika dnech od výdání dozajista jedné z nejočekávanějších her letošího roku, Grand Theft Auto IV, tady konečně máme pořádný scénový release! Pod jeho vydáním je podepsána prestižní skupina Razor1911.

Dějištěm GTA IV se tak jako při zahájení každé etapy série opět stane fiktivní Liberty City - město volně inspirované New Yorkem, včetně jeho nepřehlédnutelných dominant a pamětihodností (Socha Svobody, náměstí Times Square, mrakodrap Empire State Building apod.). Jméno hlavního protagonisty původem z Ruska (Niko Bellic z traileru). GTAIV nabídne úplně novou úroveň svobodné hratelnosti - máte mít na výběr mraky činností. Své kontakty budete moci zavolat mobilním telefonem, ale narozdíl od předešlých dílů už nebudete něčím poskokem, nýbrž se sami rozhodnete, jak trávit čas, jestli splníte nějaký úkol nebo zda ho hodíte za hlavu a rozejdete se s jeho zadavatelem.

 

 

Left 4 DeadPo několika dnech od oficiálního vydání hororové akce Left 4 Dead jsme se konečně dočkali a tato výborně hodnocená fps je tady! Za její vydání můžeme poděkovat skupině SKIDROW.

Novinka studia Valve – tvůrců hitů, jako Counter-Strike, Half-Life a dalších – s názvem Left 4 Dead je novou hrou pro PC a Xbox 360, v níž se do nelehkého souboje s hordami plazících se zombie a příšernými mutanty pustí až čtyři „Přeživší“. Zasazen do období bezprostředně po dlouho-očekávané zombiovské apokalypse, se co-op herní mód L4D odehrává ve čtyřech dlouhých „filmech“ v různých městských a venkovských lokalitách. Každý „film“ má jeden hlavní týmový cíl, skládá se z pěti rozlehlých map a může ho hrát 1 až 4 hráči.

 

 

Sims 2Již po několikáté tady máme přídavek k sociálnímu simulátoru The Sims 2, tentokrát s podtitulem Mansion & Garden Stuff. Release vypustila grupa RELOADED a to jak s přiloženým crackem, tak keygenem.

Budete si moci vytvořit vlastní honosnou vilu s velkou zahradou plnou exotických rostlin. Mezi nimi najdete i zbrusu nové kousky, například slunečnice, kosatce, okrasné keříky a bezpočet dalších. Všechno si navíc budete moci upravit do slušivých vzorů, dle slov tvůrců byste při troše snahy mohli vytvořit kreace ve stylu Hollywoodu. K dispozici dostanete i nové kusy nábytku (dveře, ploty, střechy ale i netypické solární panely) a dekorace určené na zahradu. Vedle nádherných slunečnic tak může stát například řada soch od známých umělců či líbezné kašny. A když už máte tak krásné okolí kolem vily, proč z ní rovnou neudělat zámek?

 

 

Tomb Raider: UnderworldDalší díl dnes již legendární akční gamesy Tomb Raider: Underworld s krásnou Larou Craft v hlavní roli vydala grupa RELOADED. Hra je cracknutá původně s ochranou Securom.

Tomb Raider Underworld je dalším přírůstkem v oblíbené sérii akčních adventur, který bude dějově zasazen za události sedmého dílu Legend. Z prvních náznaků informací o příběhu víme zatím pouze to, že se bude točit okolo starého mayského kalendáře a v jeho rámci se podíváme především do Mexika. Jak už je dnes v módě, tak vývojáři (kterými mimochodem stejně jako u Legend a Anniversary zůstávají Crystal Dynamics) se chtějí soustředit na oživení Lařina světa a na jeho interaktivitu, aby měli hráči skutečně dojem, že jde o souboj “obyčejné” ženy proti divoké přírodě.

 

 

Téměř dokonalá herní hororová akce Dead Space se konečně na scéně dočkala cracknuté verze. Má ji na svědomí stále aktivnější grupa RELOADED.

Hlavním hrdinou hororové akce Dead Space bude Issac Clark, inženýr, který se vydá na zdánlivě rutinní misi opravit těžební loď v hlubokém vesmíru. Jak už to tak ale u takových “rutin” bývá, vše se nakonec zvrhne v nelítostnou řež, když hrdina zjistí, že posádka lodi byla povražděna neznámou mimozemskou rasou a nyní je na milost a nemilost těmto krvelačným emzákům vydán on sám. Tvůrci si chtějí dát záležet na vskutku děsivé atmosféře, ale zároveň intenzivní akci a napínavém příběhu.

 

 

FIFA Manager 09Herní žně nekončí a je tu další gamesa věhlasného jména. Jedná se o nejnovější verzi oblíbeného fotbalového manageru FIFA Manager 09. Cracknutou verzi vydala grupa RELOADED.

Další ročník oblíbeného fotbalového manažeru, který přináší nový textový mód, jež se dostává na zcela novou úroveň. Nový mix internetových zpráv a tradičního komentáře se nyní stávají zábavnější a funkční! Vlastnosti hráčů a taktiky jsou dobře znatelné a další vlivy jako důležitost utkání, či počasí jen potěší. Obránci a defenzivní záložníci nyní v textu hrají také větší roli než dříve a taktiku je možné měnit za běhu, aniž by se zastavil zápas. Další novinky se týkají sestav, taktiky, 3D zápasů, vylepšení interface, odhadu zápasů, více místního obsahu, zaměstnanců, pokynů v šatně, příběhu sezóny v3, databáze a editoru.

 

Velká konkurence pro FIFA 09, Pro Evolution Soccer 2009, kterou dnes odpoledne vypustila grupa PROCYON ve formě CLONEDVD, se velmi rychle dočkala cracknuté verze. Na svědomí ji němá nikdo jiný než RELOADED, kteří v poslední době jen velmi stěží hledají konkurenci!

Nové pokračování nejpopulárnějšího fotbalu, tentokrát s koncovkou 2009. Stylem hry naváže na předchozí díl, byť již třeba nebude možné ani s těmi největšími hvězdami jako Ronaldinhem proběhnout okolo všech protihráčů, tedy pokud zcela mistrně neovládnete načasování a kličky. Podobní rozhodčí jako naposledy, jen lépe posuzující např. střety hráčů. Oproti minulému dílu obměněné a těžší střílení, na které si bude třeba chvíli zvykat. Brankáři pozornější při střelách na dálku, naopak je snadněji obejdete blízka. Protivníkova obrana tentokrát snažící se vás vlákat do ofsajdových pastí. Protivníkova obrana tentokrát snažící se vás vlákat do ofsajdových pastí. Grafika oproti minule jen s lepším nasvícením jako jsou paprsky slunce, stadionová světla atd. V rámci síťové hry možnost hrát s ostatními lidmi v jednom týmu, a to maximálně sedm na sedm živých hráčů. V rámci síťové hry možnost hrát s ostatními lidmi v jednom týmu, a to maximálně sedm na sedm živých hráčů. Stejných pět lig jako minule.